Pracownicy

Pracownicy Naukowo Dydaktyczni

 

Terminy dyżurów i konsultacji

Lp. Imię i nazwisko Numer Telefonu Numer pokoju Adres e-mail Strona www

1

 

Prof. dr hab Eugeniusz Szeregij

 

178518662

301

sheregii@ur.edu.pl

 

2

 

Prof. dr hab.  Mikołaj Berczenko

 

178518663

302

nberchen@ur.edu.pl

 

3

 

Prof. dr hab. Jerzy Wróbel

 

178518664

303

wrobel@ifpan.edu.pl

 

4

 

Dr Ireneusz Stefaniuk

 

178518672

304

istef@ur.edu.pl

 

5

 

Dr hab. Jacek Polit Prof. UR

 

178518676

310

polijack@ur.edu.pl

 

6

 

Dr hab. inż Sergiej W. Prokhorenko

 

178518684

320

sprokhorenko@ur.edu.pl

 

7

 

Dr Michał Marchewka

 

178518677

313

marmi@ur.edu.pl

 

8

 

Dr Dariusz Płoch

 

178518677

313

dploch@ur.edu.pl

 

9

 

Mgr Renata Wojnarowska-Nowak

 

178518676

310

rwojnar@ur.edu.pl

 

10

 

Mgr inż. Ewa Bobko

 

178518682

318

baranewa@ur.edu.pl

 
11

 

Mgr inż. Małgorzata Trzyna

 

178518682

318

malgorzata.trzyna@gmail.com

 

12

 

Mgr Paweł Śliż

 

178518682

318

 

 

Pracownicy Inż - tech

Lp.

Imię i Nazwisko

Numer Pokoju

Numer Telefonu

Adres e-mail

1

Mgr inz. Danuta Piotrowska

306

178518670

dpiotrow@ur.edu.pl

2

Mgr inż. Kinga Maś

308

178518674

kinga04@interia.pl

3

Mgr inż. Przemysław Cypryś

308

178518674

pcyprys@univ.rzeszow.pl

4

Mgr inż. Jakub Grendysa

308

178518674

grendysa@ur.edu.pl

Doktoranci MSD IFJ PAN / UR oraz IF PAN / UR

Lp.

Imię i Nazwisko

Numer Pokoju

Numer Telefonu

Adres e-mail

1

Mgr inż. Iwona Rogalska

315

178518679

i.rogalska@if.univ.rzeszow.pl

3

Mgr inż. Marcin Zybert

315

178518679

zybert.marcin@gmail.com

5

Mgr inż. Roman Sowa

208

 

sowa.roman89@gmail.com

 

Polski